O nás

Vítej na TerraFarma

  • O nás

Kdo jsme

Jsme experimentální vzdělávací farma, produkujeme vlastní potraviny a nabízíme vzdělávací kurzy. Učíme studenty odkud jídlo pochází a jak se dostává na náš stůl, vše o kozím mléce, výrobě sýra, pečení chleba a pěstování rostlin. Farma patří naší rodině již po 4 generace a hospodaříme na 6 hektarech půdy. Produkujeme vlastní mléko, maso, vajíčka, ovoce a zeleninu. Vše je organické :). Naše farma je na krásném místě, obklopeném lesy a loukami. Nacházíme se 1 hodinu jízdy od Prahy, snadno se k nám dostanete veřejnou dopravou.

Rádi poznáváme nové lidi a těšíme se na tebe!

Terra Farma

Náš Team

Ing. Vaclav Travnicek

Je zdatný obchodník, farmář a výborně se dorozumí anglicky. Jeho velikou zálibou je práce s dřevem. Dokáže výborně zváladat svoji práci, chod farmy a i v kuchyni se mu skvěle daří. Pokud je třeba dokáže upéct chleba nebo spravit plot. Má přirozený dar učit, dokáže studentům pomoci a vše vysvětlit.

Ma. Bethany Staneland

Je původem z Kanady, a v roce 2012 se přestěhovala do České republiky se svým manželem Václavem Travníčkem. Věnuje se výuce anglického jazyka a farmaření. Získala titul Masters in Leadership z Univerzity Royal Roads a má více než 12 let zkušeností s výukou angličtiny zaměřenou na mládež. Její osobní zájmy jsou zemědělství, udržitelné bydlení, provozování zážitkového učebního centra. V minulosti spolupracovala s kanadskými přistěhovalci a nyní pracuje s českými studenty angličtiny.